هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

نام‌نویسی ۸ هزار و ۲۳۲ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در هرمزگان

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۸ هزار و ۲۳۲ داوطلب برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در هرمزگان نام نویسی کردند.

بازخبر/  علی رئوفی صبح امروز(۲۴ فروردین ماه) با اعلام این خبر افزود: با پایان یافتن زمان ثبت نام از داوطلبان برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در هرمزگان، ۸ هزار و ۲۳۲ نفر برای حضور در این انتخابات ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه از این شمار ۷ هزار و ۵۶۹ نفر مرد و مابقی زن هستند، اظهار کرد: بیشترین نام‌نویسی در شهرستان‌های بندرعباس، میناب و بندرلنگه بوده و شمار نامزدهای ثبت نامی در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر استان در مقایسه با دوره گذشته سه درصد بیشتر است.

رئوفی تصریح کرد: ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان عنوان کرد: نامزدها برای کسب کرسی ۶۷۵ روستا در شرق استان،۳۹۰ روستا در حوزه مرکز استان و ۲۶۳ روستا در غرب استان رقابت می‌کنند و در نهایت ۴ هزار و ۲۱۸ نفر به عنوان اعضای شورای اسلامی روستاها و عشایر هرمزگان انتخاب می‌شوند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.