هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فوت ۵ نفر و ۱۴ مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون در رودان ثبت ۷ اثر از هرمزگان در فهرست آثار ناملموس کشور دستفروشی در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع / ۱۹ تاکید وزارت بهداشت به دستفروشان ۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان افتتاح می شود

ثبت نام در سجام تنها راه بهره مندی از سود سالانه سهام عدالت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، برای بهره مندی از سود سالانه سهام عدالت باید اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کنند.

 بازخبر/مهدی دسینه صبح امروز(۲۵ دی ماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دارندگان سهام عدالت برای استفاده از مزایای سهامداری مانند دریافت سود و حضور در مجمع، باید در سامانه سجام نام نویسی کنند و احراز هویت شوند، افزود: سود سهام عدالت افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند، در صورت نام نویسی در سامانه سجام به حساب خودشان و در غیر این صورت به حساب شرکت سرمایه‌گذاری استانی واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، مردم به صورت غیر حضوری و با مراجعه به آدرس اینترنتی sejam.ir نام نویسی کنند، خاطرنشان کرد: هرمزگانی‌ها برای نام نویسی حضوری می‌توانند به دفاتر پیشخوان دولت در سراسر استان مراجعه کنند.

دسینه در پایان گفت: اکنون یک میلیون و ۶۰ هزار نفر در استان هرمزگان مشمول دریافت سهام عدالت هستند که ۷۰ درصد از آن‌ها روش غیرمستقیم سهامداری را انتخاب کرده اند.

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.