هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توزیع روزانه بیش از ۷ تن روغن خوراکی در روستاهای بندرعباس ورود بیش از ۴۰ هزار نفر به هرمزگان/ احتمال وقوع موج جدید کرونا وجود دارد از سرگیری ۴۰ واحد صنعتی غیرفعال در هرمزگان پیگیری تیراندازی به خودرو مدیرعامل منطقه آزاد قشم در دستور کار پلیس
یک فعال اقتصادی:

فعالان اقتصادی بیش از هر زمان دیگری به حمایت ویژه مسئولان نیاز دارند

نماینده اتاق بازرگانی بندرعباس در غرب هرمزگان گفت: امروز فعالان اقتصادی بیش از هر زمان دیگری به حمایت مسئولان نیاز دارند تا بتوانند در کنار رشد اقتصاد وضعیت اشتغال را نیز تقویت کنند.

بازخبر/  بدر دریابان در گفت و گو با ایسنا، افزود: در حالی که نبض اقتصادی کشورهای رو به توسعه در دستان بخش خصوصی است اما در کشور ما این بخش هنوز نتوانسته است جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

وی بیان کرد:  بخش خصوصی در کشورهای توسعه یافته از چنان اهمیتی برخوردار است که خود به تنهایی به عنوان نهادی قانونگذار محسوب می‌شود و نظرات آنها در تمام امور اقتصادی کشورشان دخیل است و این درحالی است که فعالان اقتصادی کشور ما همچنان در پیچ و خم های بروکراسی اداری وقت و سرمایه خود را از دست می دهند.

دریابان خاطرنشان کرد: روان سازی چرخ‌های اقتصادی کشور به ویژه استانی همانند هرمزگان توقع زیادی نیست و با توجه به قدمت تاریخی و تجاری بندرلنگه ما نیز به عنوان نماینده بخش خصوصی می کوشیم تا مشکلات بازرگانان را شناسایی، کارشناسی و برای آنها چاره جویی کنیم.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.