هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

برانکو علیه مترجمش در پرسپولیس

در شرایطی که انتشار کتاب مربوط به روزهای حضور برانکو در ایران سر و صدای زیادی به پا کرده، برانکو موضع جدیدی در قبال آن گرفته است.

بازخبر/  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ که روزهای خاطره‌انگیزی را برای پرسپولیسی‌ها شکل داده بود، در نهایت در فصل گذشته از نیمکت این تیم جدا شد. این اتفاق باعث شد تا اصغر نیک سیرت که در این مدت وظیفه مترجمی وی را عهده‌دار بود در اقدامی جالب به انتشار کتاب خاطرات روزهای حضور این کروات محبوب بپردازد. سرمربی اسبق پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرامش این کتاب را تبلیغ کرد.

اکنون برانکو ایوانکوویچ موضعی جدید در قبال انتشار این کتاب گرفته است. سرمربی کروات اسبق پرسپولیس که پیش از این به درخواست مترجم خود، این کتاب را در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نیز قرار داده بود، اکنون با پاک کردن پست مربوط به آن مدعی شده که به هیچ عنوان این خاطرات مورد تایید وی نیست.

به نظر می‌رسد حواشی مربوط به بازگویی چند خاطره از سوی نیک سیرت باعث این موضع گیری از سوی برانکو ایوانکوویچ شده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.