هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
محکومیت مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه‌ای روحانی: تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم نتایج مرحله اول مسابقات استانی مناظره دانشجویان هرمزگان مشخص شد پروژه صیانت از زیست بوم دریا در هرمزگان کلید خورد

باشگاه‌های ورزشی متخلف در تعطیلی دو هفته ای بندرعباس پلمب می‌شوند

سرناظر کمیته بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان هرمزگان از پلمب باشگاه‌های متخلف در تعطیلی دو هفته ای اماکن ورزشی شهرستان بندرعباس خبر داد.

ریحانه مرادی در گفت و گو با ایسنا، گفت: باشگاه ها و اماکن ورزشی متخلف و بی توجه به ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا در شهرستان بندرعباس پلمب می شوند.

بازخبر/   وی افزود: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی کرونا در خصوص تشدید محدودیت های کرونایی و اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان به منظور جلوگیری و کنترل شیوع بیماری، فعالیت کلیه باشگاه ها و اماکن ورزشی خصوصی و دولتی در سطح شهرستان بندرعباس از تاریخ یکم تا چهاردهم آذرماه ممنوع است.

مرادی بیان کرد: با توجه به بازرسی های دوره ای صورت گرفته از اماکن ورزشی در دوران کرونا با هدف سالم سازی اماکن ورزشی و ارتقا سطح کیفیت ارائه خدمات به ورزشکاران، رصد باشگاه های ورزشی در ایام تعطیلات توسط بازرسین این کمیته همچنان در حال انجام است.

سرناظر کمیته بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: باشگاه هایی که بی توجه به ابلاغیه های ارسالی همچنان فعالیت خود را ادامه می دهند پلمب خواهند شد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.