هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی/فروش سیمان های تاریخ مصرف گذشته در هرمزگان سازماندهی اکیپ‌های ردیابی و مبارزه با ملخ‌های صحرایی در هرمزگان قشم به جمع تولیدکنندگان تجهیزات پیشرفته مبارزه با کرونا پیوست بندرعباس همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/چهار مرکز تشخیص کرونا آماده تست گیری
خادم خبر داد:

آغاز کاشت ۱.۵ میلیون بذر و نشا گل فصلی در بندرعباس

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از کاشت بیش از یک میلیون پانصد نشاء و بذر گل فصلی در سطح شهر بندرعباس خبر داد.

بازخبر مصطفی خادم با اعلام این خبر اظهارکرد: کاشت گل‌های فصلی در فضای سبز شهری علاوه بر افزایش زیبایی بصری و طراوت محیط ارتقاء سطح نشاط و شادابی بین شهروندان را به همراه دارد.
خادم افزود: امسال نیز مانند سال‌های گذشته کاشت گل های فصلی، فرش گل در بوستان‌ها و میادین، بلوارها و غیره در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نشاء و بذر از گلهای پریوش، رعنا و گل اطلسی در رنگ های سفید، صورتی، قرمز و بنفش در سطح شهر بندرعباس تا پایان امسال کاشته می‌شود.
خادم اضافه کرد: با تمام کمبودها و موانع تمام تلاش و توان خود را در راستای ایجاد و گسترش فضای سبز شهری انجام می‌دهیم و امیدواریم شهروندان نیز با تعامل و همکاری خود در ایجاد محیطی سبز و زیبا یاری‌گر باشند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.