هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی/فروش سیمان های تاریخ مصرف گذشته در هرمزگان سازماندهی اکیپ‌های ردیابی و مبارزه با ملخ‌های صحرایی در هرمزگان قشم به جمع تولیدکنندگان تجهیزات پیشرفته مبارزه با کرونا پیوست بندرعباس همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/چهار مرکز تشخیص کرونا آماده تست گیری
با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

پل موقت رودخانه جگین شهرستان بشاگرد به بهره‌برداری رسید

پل موقت رودخانه جگین شهرستان بشاگرد با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

بازخبر    مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان صبح امروز (۲۶ آبان ماه) در آئین بهره برداری از این پروژه، افزود: این پل ۶۰ متر طول و ۵ و نیم متر عرض دارد و ارتفاع پل رودخانه جگین شش متر و ظرفیت آن هفت تن است.

آرش رضایی با اشاره به اینکه برای ساخت این پل ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: با بهره برداری از پل جگین ساکنان ۴۸ روستای بخش گافر و پارمون از مزایای آن بهره‌مند، و مشکل قطع راه ارتباطی شهرستان بشاگرد به استان سیستان و بلوچستان در زمان بارندگی و طغیان رودخانه برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه ساخت دانشگاه آزاد اسلامی شهر سردشت بشاگرد نیز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی آغاز شد، خاطرنشان کرد: این ساختمان با زیربنای هزار و ۸۰۰ مترمربع در دو مرحله ساخته می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با اشاره به اینکه هزینه اجرای این طرح ۱۴ میلیارد تومان است، تصریح کرد: مرحله نخست این ساختمان پایان بهمن امسال و مرحله دوم، شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.