هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مجبورم به عمان بروم/هیچگاه قدر داشته‌های خود را نمی‌دانیم توصیه‌های پژوهشگران دانشگاه “جانز هاپکینز” برای پیشگیری از انتقال کروناویروس سارقان شرکت فولاد هرمزگان دستگیر شدند/کشف ۲۵ تن آهن آلات مسروقه وامدار مردم هستم

وضعیت پرداخت یارانه و حقوق کارمندان در دولت روحانی به روایت لاهوتی

ایلنا نوشت: یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: باید در شرایط این روزهای کشور مانند زمان جنگ در کنار هم مشکلات را حل کنیم، امروز همه ما در یک کشتی که انقلاب است نشسته‌ایم و باید به فکر کشور باشیم.

بازخبر/  مهرداد بائوج لاهوتی، درباره اینکه این روزها شاهد هستیم نمایندگان در مجلس هتک حرمت‌ها و توهین‌هایی را نسبت به دولت انجام می‌دهند تا جایی که حتی این موضوع باعث واکنش مقام معظم رهبری شده‌ است، گفت: نمایندگان عزیز مجلس یازدهم تازه آمده‌اند؛ این دوستان باید  یک مقدار خویشتن‌داری بیشتری داشته باشند و شرایط کشور را درک کنند.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که کشور به جد در شرایطی خاص قرار دارد، عنوان کرد: من کاری با آقای روحانی ندارم، هر کسی رئیس‌جمهور باشد، اوضاع سخت است و اداره کشور با مشکلات خودش رو به رو است. روزانه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروختیم که امروز تقریبا صفر شده است، بنابراین در این شرایط جنگ اقتصادی باید ببینیم چه راهی را می‌توانیم برویم  تا کمتر به مردم و کشور آسیب زده شود.

لاهوتی ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس وضعیت بدی داشتیم. آن زمان، قوه مقننه، مجریه، مردم، چپ و راست در کنار هم بودیم و همه اعتقاد داشتیم یک دشمنی با ما به مقابله برخواسته است و همه باید با مال و جان کمک کنیم تا از جنگ خارج شویم.

و با بیان این‌که امروز هم در جنگ هستیم، گفت: به دوستان می‌گویم فراموش نکنیم همه ما در یک کشتی نشسته ایم فکر نکنند حادثه‌ای اگر رخ دهد به دولت آسیب خواهد رسید بلکه به همه نظام آسیب وارد می‌شود، بنابراین باید شرایط همدیگر را درک کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.