هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹٫۰۹٫۱۵ مشکلی در تامین گوشت مرغ هرمزگان وجود ندارد زمان تشخیص کرونا در هرمزگان به کمتر از نیم ساعت رسید ثبت ۱۲۲۶ بیمار مثبت به اچ آی وی مثبت در هرمزگان/ بندرعباس و میناب در صدر

پهلوگیری بزرگترین کشتی‌ کانتینری متعلق به خطوط ایران در بندر شهید رجایی

کشتی بزرگ کانتینری متعلق به یکی از خطوط داخلی با ظرفیت ۱۴۵۰۰ هزار TEU کانتینر در ترمینال دو کانتینری بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

بازخبر/   علیرضا محمدی کرجی ران صبح امروز(پنجم آبان ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: کشتی کانتینری Rayen با طول ۳۶۶ متر عرض ۴۸ متر و همچنین آبخور ۱۶ متر که گنجایش ۱۴۵۰۰ هزار TEU کانتینر را داراست در ترمینال  دو کانتینر  بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

وی با بیان اینکه این کشتی متعلق به یکی از خطوط داخلی است، اظهار کرد: بر اساس  برنامه زمانبندی قرار است عملیات تخلیه ۶  هزار و ۵۸۷ TEU کانتینر برروی این کشتی صورت پذیرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان بیان کرد: این کشتی بزرگ کانتینری از مبدأ  چین عازم آب‌های ‌خلیج فارس شده که در مسیر تردد دریایی پهلوگیری در ۵ بندر بزرگ کانتینری  را  انتخاب کرد و بندر شهید رجایی به علت داشتن استاندارهای بین المللی یکی از این پنج بندر بوده است.

به گفته محمدی کرجی ران بندر شهید رجایی در فهرست بنادر مهم بین المللی دنیا که امکان پهلوگیری کشتی‌های نسل هفتم را دارا هستند، قرار دارد.

پسندیدم(3)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.