هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قالیباف به کرونا مبتلا شد بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری در دستور کار نمایندگان زمان واریز یارانه ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی به کادر درمان رحم کنید

رفع تصرف ۱۹۰ هکتار از اراضی ملی در جزیره قشم

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف بیش از ۱۹۰ هکتار اراضی ملی در جزیره قشم به ارزش تقریبی هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

بازخبر/علی صالحی، صبح امروز (۲۳ مهرماه) در جمع خبرنگاران از رفع تصرف بیش از ۱۹۰ هکتار اراضی ملی در دو نقطه از جزیره قشم به ارزش تقریبی هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

وی بیان کرد: این رفع تصرفات پس از طی روند قانونی و انجام استعلامات موردنیاز از مراجع ذی‌ربط با صدور دستور قضایی به مرحله اجرا درآمده است.

صالحی تصریح کرد: با حضور دادستان عمومی و انقلاب قشم در محل ، مأموران یگان حفاظت از اراضی ملی با همکاری پلیس اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان قشم نسبت به رفع تصرف و اعاده وضع سابق این اراضی اقدام کردند.

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه عنوان کرد: همچنین به دستور مقام قضایی ، هشت عدد تابلو بزرگ هشدار اراضی ملی و دولتی در محدوده این اراضی نصب شده است.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان در پایان با هشدار به متصرفین اراضی ملی، خاطرنشان کرد: هرگونه زیاده‌خواهی و دست‌اندازی به منابع طبیعی، واکنش شدید دستگاه قضایی و مجازات متخلفین  را به همراه خواهد داشت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.