هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
برگزاری بخش شفاهی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، بصورت مجازی ۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا امکان برگزاری کلاس حضوری در۳۰ درصد مدارس /۳میلیون دانش‌آموز به آموزش مجازی دسترسی ندارند آغاز سفرهای سلامت محور بازنشستگان کشوری از عید غدیر

جنجالی که به برکناری مجری تلویزیون ختم شد

تیم پرسپولیس با شایستگی تمام و قبل از به اتمام رسیدن بازی های لیگ برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شد. اما گویا این قهرمانی به مذاق برخی ها خوش نیامد که مدعی‌اند این قهرمانی‌های متوالی غیرعادی است.

بازخبر/البته واژه بابا مسعود اولین بار توسط یکی از پیش کسوتان استقلال استفاده شد اما ماجرا وقتی جنجالی شد که «عبدالرضا امیراحمدی» مجری برنامه صبح بخیر ایران از آن روی آنتن زنده استفاده کرد و به نوعی به پرسپولیسی ها متلک انداخت.

این اتفاق باعث هجمه تیم و هواداران پرسپولیس به تلویزیون شد که در نهایت قرار شد امیراحمدی عذرخواهی کند. اما این عذرخواهی اوضاع را پیچیده تر کرد. او در انتهای عذرخواهی اش دوباره طعنه آمیز گفت: «خدا تمام درگذشتگان را بیامرزد، به خصوص گالیله». همین جمله باعث برداشت های متفاوتی شد. برخی مدعی بودند که او به نوعی می‌خواست اعلام کند، هنوز بر سر موضع قبلی‌اش بوده و عذرخواهی‌اش اجباری است. با این حال عذرخواهی دوم و برداشت های متفاوت باعث شد این متلک گویی برای امیراحمدی گران تمام شود و از اجرای برنامه «سلام صبح بخیر» برکنار شد.

کاربری نوشت: « حالا درسته که پرسپولیس داره خوب بازی می کنه ولی کل کل جزئی از جذابیت های فوتباله و نباید به مجری هم سخت گرفت.» کاربری هم نوشت: «خیلی ها دنبال همین کل کل های فوتبالی هستن. اگه قرار باشه اینا رو هم توی تلویزیون سانسور کنن که مردم باید همینا رو هم توی ماهواره ببینن.» کاربر دیگری نوشت: « من از کار این مجری دفاع نمی کنم اما این کم تحملی صدا و سیما هم نتیجه خوبی نداره و باعث کاهش بیشتر جذابیت برنامه ها میشه. میشد امیر احمدی رو به طور موقت تعلیق کنن.»

پسندیدم(4)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.