هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
برگزاری بخش شفاهی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، بصورت مجازی ۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا امکان برگزاری کلاس حضوری در۳۰ درصد مدارس /۳میلیون دانش‌آموز به آموزش مجازی دسترسی ندارند آغاز سفرهای سلامت محور بازنشستگان کشوری از عید غدیر

ضرورت تهیه نقشه راه آماده سازی زیرساخت های قشم برای مدیریت بحران

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تهیه نقشه راهی برای آماده‌سازی زیرساخت‌ها، دسته‌بندی وظایف، برنامه‌ریزی منسجم و افزایش هماهنگی میان بخش‌های مختلف برای مقابله و مدیریت بحران ضروری است.

بازخبر/حمیدرضا مومنی روز گذشته(ششم مردادماه) در جلسه ستاد بحران منطقه آزاد قشم که با حضور جمعی از معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد، افزود: انجام تمهیدات لازم برای مقابله و عبور با کمترین آسیب از شرایط بحران یکی از مسئولیت‌های اصلی این سازمان در برابر مردم جزیره است.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود با حضور و هماهنگی بیشتر تمامی دستگاه‌ها و مدیریت‌های اجرایی حاضر در ستاد بحران، برای آمادگی قبل از بروز حادثه و رسیدگی بعد از حادثه در قشم پیش‌بینی‌های لازم صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه از اعضای ستاد بحران این سازمان خواست با حفظ اولویت، مسائل و مشکلات مربوط ایمنی زیرساخت‌های شهری و امکانات ضروری و حیاتی برای خدمات‌رسانی به ساکنان بررسی و برای رفع آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

در ابتدای این جلسه محرم بهاروند، رئیس ستاد بحران منطقه آزاد قشم به ارائه گزارشی از وضعیت زیرساخت‌های شهری و برآورد خسارات احتمالی در اثر وقوع زمین‌لرزه ششم مردادماه پرداخت و تأکید کرد که خوشبختانه زلزله‌های اخیر خسارت قابل‌توجهی به همراه نداشته است.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه مرتضی شیخ‌زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گزارشی از وضعیت ایمنی سازه و بخش‌های مختلف و همچنین امکانات بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم برای مقابله با زمین‌لرزه ارائه کرد.

براساس این گزارش سایر اعضای ستاد بحران نیز گزارش‌هایی درباره وضعیت موجود، برآورد خسارات احتمالی، نحوه خدمات‌رسانی و فعالیت‌های صورت گرفته برای حل مشکلات ایجادشده را ارائه کردند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.