هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اصلاح تابلوهای ترافیکی ورفع نقاط حادثه خیز سطح شهر عملکرد خوب واکسن “کووید-۱۹” آمریکایی‌ها در مراحل اولیه کشف کهکشانی که همانند کهکشان راه شیری به نظر می‌رسد مراقبت های بهداشت اولیه، اصلی حیاتی در دستیابی به سلامتی همگانی است

آغاز ثبت نام درخواست جهش تحصیلی در دوره اول متوسطه از ۲۳ تیرماه

محمد قویدل معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: ثبت نام متقاضیان جهش تحصیلی در دوره اول متوسطه از ۲۳ تیرماه تا اواسط مردادماه در مدارس امکان پذیر است.

بازخبر/محمد قویدل  اظهار کرد: به استناد ماده ۲۹ آیین نامه ارزشیابی تحصیلی تربیتی دوره اول متوسطه قبول شدگان ساعی و برجسته  پایه هفتم با رعایت شرایط زیر و تقاضای کتبی ولی خود می توانند در ارزشیابی شهریوماه پایه هشتم شرکت نمایند و در صورت موفقیت به صورت جهشی به پایه نهم ارتقا یابند.

وی شرایط جهش در مدارس عادی دولتی و استعداد درخشان متفاوت خواند و شرایط جهش در مدارس متوسطه دوره اول عادی را معدل کل پایه هفتم آنان حداقل ۱۸ و نمره نوبت دوم آنان در هر درس حدقل ۱۵ و عدم کسب نمره کمتر از ۱۶ در ارزشیابی شهریورماه پایه هشتم دانست.

قویدل با اشاره به شرایط جهش دانش آموزان در مدارس استعداد درخشان، بیان کرد: معدل کل پایه هفتم در خردادماه حداقل ۱۹ بوده و در ارزشیابی نوبت دوم در هیچ یک از مواد درسی نمره کمتر از ۱۸ نداشته باشد و همچنین در ارزشیابی مربوط به جهش تحصیلی که در شهریورماه برگزار می شود، در هیچ یک از مواد درسی نمره کمتر از ۱۷ کسب نمایند.

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار کرد: نحوه شرکت متقاضیان جهش تحصیلی موضوع ماده ۲۹ و بند “ه” ماده ۳۳ ارزشیابی تحصیلی و تربیتی دوره اول متوسطه در ارزشیابی شهریورماه به صورت حضوری و با رعایت قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل بهداشتی امکان پذیر خواهد بود.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.