هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مهلت واریز وجه خودروهای ایران خودرو تمدید شد کدام استان‌ها در وضعیت قرمز و هشدار کرونا هستند؟ ماه‌چهره خلیلی درگذشت تذکر یک نماینده مجلس به وزیر اقتصاد برای واریز سود سهام شرکتها از طریق سجام
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان:

امتیاز مدارس هیأت امنایی کم کار هرمزگان لغو می‌شود

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان گفت: ۱۸۰ مدرسه هیئت امنائی در استان هرمزگان فعالیت می‌کنند که قریب به ۶۰ هزار دانش‌آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند

 بازخبرموسی دادی زاده سرخائی صبح امروز(دهم تیرماه) در جلسه ساماندهی مدارس هیئت‌امنایی آموزش‌وپرورش هرمزگان گفت: ۹۸ مدرسه ابتدائی، ۴۹ مدرسه متوسطه اول، ۱۹ مدرسه متوسطه دوم و ۱۴ هنرستان در استان جزو مدارس هیئت‌امنایی هستند.

وی افزود: قریب به ۶۰ هزار دانش‌آموز هرمزگانی در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در این ۱۸۹ مدرسه هیئت‌امنایی استان مشغول به تحصیل هستند.

دادی زاده ادامه داد: مطابق بخشنامه، قوانین و مقررات مدارس هیئت امنائی  ارسال‌شده از وزارت آموزش‌وپرورش، مدارس روستایی، چندپایه و مختلط نمی‌توانند تبدیل به مدارس هیئت‌امنایی شوند و یا اگر در گذشته بوده‌اند، به مدارس عادی دولتی بر خواهند گشت.

مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان تصریح کرد: مدارس هیئت‌امنایی باید دارای نوبت ثابت صبح باشند و مدارس چرخشی در یک زمان‌بندی برنامه‌ریزی‌شده باید به مدارس عادی دولتی تبدیل شوند.

دادی زاده به کیفیت‌بخشی مدارس هیئت‌امنایی اشاره و اظهار کرد: در این مدارس مبالغی در راستای خدمات آموزشی، پرورشی و فوق‌برنامه به دانش‌آموزان دریافت می‌شود که مدیران باید با خرد جمعی و استفاده از ظرفیت اولیاء و همچنین هیئت‌امنای این مدارس، نسبت به ارتقاء بیش‌ازپیش امورات آموزشی و پرورشی تلاش کنند.

این مسئول با بیان اینکه امتیاز مدارس هیئت‌امنایی که موفق به تحقق شاخص‌ها نشوند لغو خواهد شد، گفت: آن دسته از مدارسی که زیر ۱۵۰ امتیاز مدارس هیئت‌امنایی را کسب کنند به حالت مدارس عادی دولتی بر خواهند گشت

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.