هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بخش پلاسما فرز بهبود یافتگان کووید ۱۹ در مرکز انتقال خون بندرعباس افتتاح شد انبارهای فعال قشم ساماندهی می‌شود قربانی: به مجیدی و استقلال ظلم می‌کنند/ به خاطر جذب ۴ فالوئر، مشکلات را گردن دیگری نیندازیم فدراسیون فوتبال پاسخ فیفا را داد/ اساسنامه این بار تایید می‌شود؟

لغو لیگ‌ها در اختیار دولت‌هاست

نایب‌‌رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مطالبی درباره سرنوشت رقابت‌های باشگاهی و ملی این قاره و همچنین لیگ‌های داخلی کشورها بیان کرد.

بازخبر / به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، عبدالخالق مسعود فاش کرد که تمامی پیشنهادهای ارائه شده از سوی فدراسیون‌های فوتبال غرب و شرق آسیا که در ۲ روز گذشته با برگزاری جلسه‌های ویدئویی جمع‌آوری شدند و پس از ترکیب با یکدیگر در جلسه بعدی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نایب‌رئیس عراقی کمیته مسابقات AFC خاطرنشان کرد: ما در جلسه بعدی این کمیته تمامی پیشنهادهای فدراسیون‌های فوتبال غرب و شرق آسیا را پیش‌روی خود خواهیم داشت و با حضور اعضا تصمیم مناسبی را اتخاذ می‌کنیم. تا قبل از شروع رقابت‌های لیگ قهرمانان شرایط منطقه را از نظر شیوع ویروس کرونا کنترل خواهیم کرد، زیرا امنیت باشگاه‌ها و بازیکنان برای ما در اولویت است.

عبدالخالق مسعود در ادامه افزود: قطعاً تمامی مدارک و اسناد به دست‌‌آمده در جلسه بعدی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اتخاذ تصمیم نهایی مورد بررسی قرار می‌گیرند. سپس آن را برای بررسی و تصویب نهایی به کمیته اجرایی AFC ارسال خواهیم کرد.

وی درباره سرنوشت لیگ‌های داخلی کشورها گفت: لغو یا ادامه برگزاری این لیگ‌ها در اختیار فدراسیون‌های محلی و دولت‌هاست. آنها باید با توجه به شرایط موجود در کشورشان تصمیم بگیرند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.