هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ظرفیت بسیاری از بیمارستان‌ها پر شده است/ تقاضا داریم مردم ماسک استفاده کنند تشکل جدیدی در جریان اصلاحات ایجاد شود احتمال تغییر دربرخی سهمیه‌ها تا قبل از کنکور/توافق دو وزیر برای اصلاح تسهیلات فرزندان هیأت علمی تکذیب واگذاری بخش‌هایی از جزیره کیش به چین

در رأس امور نبودن مجلس باعث ایجاد مشکلات معیشتی شده است

نماینده مردم گرمی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در رأس امور نبودن مجلس باعث شده مشکلات معیشت و فرهنگ ایجاد شود.

بازخبر /ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه یازدهم خرداد) پارلمان در تذکری، گفت: دیشب جلسه‌ای برای اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس برگزار شد، باید اعلام شود که آیا این اصلاح نیاز به رأی مجلس دارد یا خیر؟ یا صرفاً دستورالعمل است و نیازی به رأی‌گیری نیست، این موضوع شفاف شود.

وی تصریح کرد: صحبت‌هایی درباره اینکه مجلس باید در رأس امور باشد، مطرح می‌شود، ضمن تشکر از نطق آقای قالیباف در ابتدای جلسه، باید گفت در رأس امور نبودن مجلس باعث شده مشکلات معیشت و فرهنگ ایجاد شود.

نماینده مردم گرمی در مجلس اضافه کرد: باید به سمتی حرکت کنیم تا مجلس در رأس امور قرار گیرد و مشکلات حل شود.

به گزارش تسنیم، سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت، در پاسخ به تذکر اسماعیلی، گفت: اصلاح آیین‌نامه درباره دستورالعمل است، جلسه مشترکی بین هیئت‌رئیسه و کمیسیون آیین‌نامه برگزار شد که مصوباتی داشت.

نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: در رأس امور بودن مجلس از موضوعات بسیار مهمی است، هیئت‌رئیسه وظایفی در این زمینه دارد که باید رویکرد و فرآیند را مورد توجه قرار دهد.

قاضی‌زاده‌هاشمی تصریح کرد: موضوع اصلاح فرآیند است که لازم می‌دانیم کمیسیون آیین‌نامه داخلی با به این موضوع ورود کند تا مجلس پرقدرت پیش رود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.