هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
خبری از بورس مسکن نشد! ۱۰ میلیون نفر، جاماندگان سهام عدالت/۱۰۰ درصد مالکیت سهام عدالت به مردم منتقل می‌شود ظرفیت بسیاری از بیمارستان‌ها پر شده است/ تقاضا داریم مردم ماسک استفاده کنند تشکل جدیدی در جریان اصلاحات ایجاد شود

تعطیلی لیگ تاثیری روی قرارداد اسپانسری ندارد

معاون اقتصادی باشگاه استقلال گفت: اسپانسر تعهد کرده پایبند به قرارداد باشد و تعطیلی لیگ هیچ‌گونه تاثیری روی قرارداد ندارد.

بازخبر /مهدی نوروزی درباره وضعیت اقتصادی باشگاه استقلال گفت: مشکلات اقتصادی باشگاه خیلی زیاد بوده و باید تمام بدهی‌ها و پرداخت‌ها را برای بازیکنان انجام می‌دادیم. این کار با درایت مدیریت باشگاه انجام شد و توانستیم این منابع را تامین کنیم و پرداخت‌ها را انجام دهیم.

وی درباره اختلافاتی که بین باشگاه استقلال و اسپانسر قبلی وجود داشت, عنوان کرد: جلسات این پرونده‌ها با شرکت‌ها از جمله شرکت آریا برتر برگزار شده است. با اسپانسر جدید هم که قرارداد بسته شد, حاصل ۳۰ جلسه بود. شرکت جهان فولاد متین تعهدات را انجام داد و قرارداد با این شرکت امضا شد.

نوروزی راجع به اینکه درصورت تعطیلی مسابقات تکلیف قرارداد با اسپانسر چه می‌شود, اظهار داشت: قراردادی که بسته شده کامل و جامع است و تعطیلی لیگ روی آن تاثیرگذار نیست. اسپانسر کاملاً تعهد کرده به قرارداد پایبند باشد و برگزاری لیگ هیچ‌گونه تاثیری روی قرارداد ندارد.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال درباره خصوصی‌سازی این باشگاه و اینکه آیا این روند ارتباطی به کارگزار باشگاه دارد یا خیر, یادآور شد: در بحث خصوصی‌سازی با کارگزار ورود نکرده‌ایم و تنها تابع مقررات سازمان خصوصی‌سازی هستیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.