هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
خبری از بورس مسکن نشد! ۱۰ میلیون نفر، جاماندگان سهام عدالت/۱۰۰ درصد مالکیت سهام عدالت به مردم منتقل می‌شود ظرفیت بسیاری از بیمارستان‌ها پر شده است/ تقاضا داریم مردم ماسک استفاده کنند تشکل جدیدی در جریان اصلاحات ایجاد شود

تکلیف ۳ منتخبی که اعتبارنامه‌شان تایید نشد

اعتبار نامه منتخبان گچساران، صومه سرا و فریدون شهر از سوی شعب تایید نشد.

بازخبر /بررسی اعتبار نامه منتخبان یازدهمین دوره مجلس در دستورکار جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۱ خرداد ماه ) پارلمان قرار داشت.

در جلسه مذکور اعتبارنامه اکثریت منتخبان تایید شد و تنها تایید اعتبارنامه سه منتخب سید کاظم دلخوش از  صومعه سرا ، غلامرضا تاج‌گردون منتخب گچساران و همچنین حسین محمدصالحی منتخب فریدن و فریدون شهر از سوی شعب اعلام نشد.

قرار است تا کمیسیون تحقیق اعتبارنامه این ۳ منتخب را بررسی و درباره وضعیت آنها تصمیم گیری کند. بر اساس این گزارش در مورد اعتبارنامه‌هایی که تصویب نشده، شعب اعتراضات را بررسی می‌کند و  اگر اعتبارنامه در شعبه به تصویب رسید به صحن علنی مجلس می‌آید و تایید آن در صحن اعلام می‌شود و در صورتی که اعتبارنامه در شعبه رد شود به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد، این کمیسیون هم ۱۵ روز فرصت بررسی دارد و نتیجه را به شعبه اعلام می‌کند.

بر اساس این گزارش، در مورد اعتبارنامه‌هایی که تصویب نشده، شعب اعتراضات را بررسی می‌کند اگر اعتبارنامه در شعبه به تصویب رسید به صحن علنی مجلس می‌آید و تایید آن در صحن اعلام می‌شود و در صورتی که اعتبارنامه در شعبه رد شود به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد. این کمیسیون هم ۱۵ روز فرصت بررسی دارد و نتیجه را به شعبه اعلام می‌کند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.