دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

گوگل دفاتر خود را در سراسر جهان بازگشایی می‌کند

شرکت گوگل اعلام کرد دفاتر خود را در اکثر شهرها بازگشایی میکند و اگر شرایط اجازه دهد، ۱۰ درصد از فعالیت آن از ششم جولای آغاز شده و در سپتامبر به ۳۰ درصد می رسد.

 بازخبر / به نقل از رویترز، شرکت گوگل که زیرمجموعه شرکت فناوری آمریکایی آلفابت است اعلام کرد دفاتر خود را در اکثر شهرها بازگشایی میکند و اگر شرایط اجازه دهد، ۱۰ درصد از فعالیت آن از ششم جولای آغاز شده و در سپتامبر به ۳۰ درصد میرسد.

گوگل و شرکت همتای آن فیس بوک، در اوایل ماه مارس پس از محدودیت های شدید دولتی جهت مهار گسترش ویروس کرونا، به کارمندان خود اجازه دادند دورکاری کنند.

گوگل در روز سه‌شنبه اعلام کرد به هر کدام از کارمندان خود هزار دلار یا معادل آن را طبق ارز کشورشان پرداخت میکند تا تجهیزات لازم را خریداری کنند و بتوانند تا پایان سال جاری میلادی در خانه کار خود را ادامه دهند.

سوندار پیچای، مدیرعامل هندی تبار گوگل گفت تعداد معدودی از کارمندان هستند که موقعیت شغلی آنها مستلزم حضور در دفاتر است که طبق یک برنامه چرخشی بر سر کار خود باز می‌گردند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.