هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اگر دولت خود را اصلاح کند مجلس یازدهم همراهش خواهد بود سکه و طلا کمی ارزن شد پرداخت تسهیلات کرونایی به ۱۳ گروه شغلی آغاز شد پرونده ثبت جهانی بندرلنگه به عنوان شهر گلابتون دوزی تهیه می شود

روایت فتح‌الله‌زاده از مبارزه با کرونا؛ در قرنطینه‌ام

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال می‌گوید وضعیتش رو به بهبودی است.

بازخبر /علی فتح‌الله‌زاده در حالیکه با ایده‌های جالبی به باشگاه استقلال بازگشته بود هنوز سه هفته از دریافت حکم مدیرعاملی‌اش نمی‌گذشت که از سمتش استعفا داد.

اخبار ورزشی فتح‌الله‌زاده که اطرافیانش اصرار داشتند بگویند او کرونا ندارد و آنفولانزا گرفته است می‌گوید شرایط رو به بهبودی دارد و در مرز شکست این ویروس ایستاده است. ابتدا گفته می‌شد فتح‌الله‌زاده به علت بیماری آنفولانزای شدید به بیمارستان رفته و برای دو هفته بستری شده است، اما خودش می‌گوید که ویروس کرونا را باید جدی گرفت.

فتح‌الله‌زاده درباره مبارزه با ویروس کرونا گفت: در حال حاضر از بیمارستان مرخص شده‌ام و برای ۱۸ روز است که در خانه قرنطینه‌ام و با این بیماری مبارزه می‌کنم. وضعیت سختی است و در یک اتاق خودم را حبس کرده‌ام. حتی غذایم را پشت در اتاق می‌گذاشتند و با اعضای خانواده هیچ ارتباطی نداشته و ندارم.

او ادامه داد: خداراشکر الان خیلی بهترم و وضعیتم رو به بهبود است. شرایط واقعا سخت بود و قرار است که دوباره آزمایش بدهم تا مشخص شود چقدر دیگر کار داریم.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به توصیه‌های بهداشتی گفت: از مردم تقاضا می‌کنم این ویروس را جدی بگیرند و از مسافرت و خارج شدن‌های بیهوده از منزل خودداری کنند. کرونا با هیچ کسی شوخی ندارد و امیدوارم همه رعایت کنیم تا هر چه سریعتر این ویروس را شکست بدهیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.