هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پاسخ روحانی به قالیباف و میرسلیم | ببینید استاندار هرمزگان: از نقطه‌ای نام برده می‌شود به معنی توهین نیست ۵۵ سال؛ میانگین سنی مبتلایان کرونا در ایران/پدیده سوگ ابراز نیافته در داغ دیدگان کووید۱۹ ۳۸۳۰۹ مبتلا و ۲۶۴۰ فوتی کرونا در کشور/۱۲۳۹۱ تن بهبود یافتند

رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبتا شدید در انتظار هرمزگان

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: از ابتدای هفته آینده با عبور موجی بارشی از جنوب کشور رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبتا شدید در هرمزگان پیش بینی می شود.

بازخبر /    مرضیه سی سی پور افزود: طی روز جاری با توجه به کاهش سرعت وزش باد در مناطق دریایی ،از میزان تلاطم دریا کاسته شده و وضعیت تردد های دریایی مساعد پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه در غالب نقاط وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی پیش بینی می شود، تصریح کرد: در ارتفاعات شمالی  احتمال رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.

سی سی پور بیان کرد: روز جمعه ضمن  مساعد بودن شرایط دریا در محدوده ی سواحل استان، در مناطق غربی خلیج فارس وزش باد جنوب شرقی سبب مواج شدن این مناطق خواهد شد  که توصیه می شود تردد کشتی های تجاری به این مناطق با احتیاط صورت پذیرد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان اضافه کرد: از لحاظ دمایی در اکثر نقاط استان تا پایان هفته جاری افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

وی در پایان در خصوص پیش بینی هواشناسی هفته آینده، گفت: از روز شنبه با عبور موجی بارشی از جنوب کشور، در استان هرمزگان به ویژه مناطق غربی و شمالی استان و جزایر خلیج فارس رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.