هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشکیل قرارگاه پدافندی کروناویروس درناجا/ بازداشت ۳ تن که رعب و وحشت درمورد کرونا ایجاد می‌کردند آخرین آمارهای کروناویروس در کشور؛ ۹۵ مبتلا و ۱۵ فوتی هزینه ماهانه زندگی کارگران به ۵ میلیون تومان نزدیک شد یک مورد کرونا در هرمزگان مثبت اعلام شد

نماینده هیئت دولت از مناطق سیل زده جاسک بازدید کرد

وزیر راه و شهرسازی صبح امروز(۲۹ دی ماه) از روستاهای سیل زده کروچ بالا و کروچ پایین در شهرستان جاسک بازدید کرد.

بازخبر /استاندار هرمزگان و وزیر راه و شهرسازی با حضور در جمع مردم این دو روستا، ضمن گفت و گو با مردم درخواست های آنان را مورد بررسی قرار دادند.

وزیر راه و شهرسازی که به نمایندگی از رئیس جمهور و هیأت دولت در حال بازدید از روستاهای سیل زده شرق هرمزگان است، در این بازدید تاکید کرد که به سرعت کمک های لازم برای جبران خسارت های ناشی از سیل در این مناطق انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین دستور داد که نمایندگان بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی به منظور تشکیل پرونده های مربوط به خسارت های وارد شده به خانه ها و زمین های کشاورزی، سریعا در این روستاهای سیل زده مستقر و برای جبران این خسارت ها اقدام شود.

همچنین پیش از این وزیر راه و شهرسازی صبح یکشنبه(۲۹ دی ماه) به منظور بازدید از روستاهای سیل زده وارد دهستان گابریک در شهرستان جاسک شد. وزیر راه و شهرسازی در ابتدای بازدید خود از این مناطق، با حضور در روستای حاجی آباد، مسائل و مشکلات و روند ارائه خدمات به این روستا پس از سیل گسترده اخیر را مورد بررسی قرار داد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.