بهترین خدمات طراحی سایت در اصفهان مزایای استفاده از لوله‌های پلی اتیلن در سامانه‌های آب و فاضلاب مرگ خواننده‌ای که فروش کنسرتش رکود جهانی را شکست ۵ نوشیدنی معجزه‌گر که سنگ کلیه را درمان می‌کند

درگذشت معاون عملیات نیروی هوایی در زمان عملیات «اچ 3»

امیر خلبان هوشیار خلبان و استاد خلبان هواپیمای جنگنده اف۸۶، هواپیمای ترابری سی۱۳۰ و بویینگ ۷۴۷ و یکی از خلبانان بسیار قدیمی و پیشکسوت نهاجا محسوب می‌شد

  • فارس نوشت:امیر خلبان رسول هوشیار از خلبانان ترابری نیروی هوایی و معاون عملیات نیروی هوایی در زمان عملیات پیروز حمله به «اچ ۳» درگذشت.
  • امیر خلبان رسول هوشیار از خلبانان ترابری نیروی هوایی و از ایثارگران این نیرو بود که به علت کهولت سن، دار فانی را وداع گفت.
  • امیر هوشیار متولد ۱۳۱۳ تهران بود که در سال ۱۳۳۷ وارد نیروی هوایی وارد شد و پس از طی دوران آموزشی در رشته خلبانی فارغ‌التحصیل شد.
  • وی خلبان و استاد خلبان هواپیمای جنگنده اف۸۶، هواپیمای ترابری سی۱۳۰ و بویینگ ۷۴۷ و یکی از خلبانان بسیار قدیمی و پیشکسوت نهاجا محسوب می‌شد که در زمان فرماندهی شهید فکوری به عنوان جانشین معاونت عملیات نیرو فعالیت می‌کرد و از طراحان و ایده‌پردازان نخبه این نیرو به شمار می‌رفت.
  • این خلبان جنگنده در طول هشت سال دفاع مقدس با ایده‌های جدید خدمات مهمی در ارسال مهمات و پشتیبانی از میدان‌های جنگ و انتقال مجروح از جبهه‌های حق علیه باطل در کارنامه درخشان خود دارد.
  • عکس معروفی که در آن، هوشیار کنار امام خمینی (ره) نشسته مربوط به دیدار دست‌اندرکاران عملیات پیروز حمله به اچ ۳ است که هوشیار آن‌زمان جانشین معاون عملیات نیروی هوایی بود.
  • مرحوم هوشیار سال ۵۸ فرمانده پایگاه یکم مستقل ترابری، مدیریت ترابری نهاجا و جانشین معاونت عملیات نهاجا را به عهده داشت و پس از بازنشستگی نیز مسئولیت‌هایی از جمله مدیرعاملی یکی از شرکت‌های هواپیمایی و رئیس فرودگاه پیام را در کارنامه دارد.
پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.