جهش قیمت پراید و پژو در بازار/ یک پیش‌بینی جدید از آینده بازار خودرو آخر پوست شیر چه می‌شود؟ / پاسخ جالب شهاب حسینی به ملی‌پوشان تلاش می‌کنیم تصمیم تعیین حداقل دستمزد و حقوق باطل شود اقدام تازه معلمان در اعتراض به بی‌اعتنایی دولت/ با سوءمدیریت برخورد می شود؟

شوخی وزیر کشور با قیمت دلار!

روزنامه فرهیختگان در واکنش به اظهارات وزیر کشور در مورد دلار و قیمت دلار نوشت: نقل‌قولی از وزیر کشور درباره دلار دست به دست می‌شود که گفته «ما خودمان دلار را بزرگ کردیم». آقای احمد وحیدی در اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران این حرف‌ها را زده و احتمالا خواسته فضای روانی سنگین صعود قیمت ارز را کم کند ولی مخاطب با شنیدن این اظهارات بیشتر ناامید می‌شود.

  • آقای احمد وحیدی در اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران این حرف‌ها را زده و احتمالا خواسته فضای روانی سنگین صعود قیمت ارز را کم کند ولی مخاطب با شنیدن این اظهارات بیشتر ناامید می‌شود.
  • جناب وزیر کشور احتمالا نمی‌دانند که مردم در کوچه و بازار وقتی تلاطم اقتصادی را در زندگی روزمره لمس می‌کنند و از نزدیک شاهد اثر قیمت دلار روی قیمت شیر مرغ تا جان آدمیزاد هستند، نمی‌توانند این حرف‌ها را درک کنند. خوب است آقای وحیدی مطلع باشد که اظهارنظرش درباره اینکه «ما خودمان دلار را بزرگ کردیم» شبیه یک شوخی تقریبا مشهور است که می‌گوید با این قیمت صعودی دلار بیچاره مردم کشورهایی که پول رایجشان دلار است!/روزنامه فرهیختگان
پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.