فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید

ابعاد تیراندازی به سمت دفتر امام جمعه شادگان در دست بررسی است

روابط عمومی دفتر امام جمعه شادگان با صدور اطلاعیه ای با اشاره به حادثه تیراندازی به سمت دفتر امام جمعه اعلام کرده است که ابعاد این اقدام کور توسط دستگاه های امنیتی و انتظامی با محوریت شورای تامین شهرستان در حال بررسی است.

بازخبر/در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مردم ولایت مدار شهرستان شادگان می رساند که حجت الاسلام عبدالرحمان منصوری امام جمعه این شهرستان در سلامت کامل به سر می برد.

بخش دیگری از این اطلاعیه می افزاید: با محوریت شورای تامین شهرستان ، ابعاد حادثه تیراندازی به دفتر امام جمعه شادگان از سوی دستگاه های امنیتی و انتظامی در حال بررسی است که در آینده نتایج آن به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

به گفته شادهدان عینی، شامگاه گذشته، ۲ نفر راکب موتور سوار طی اقدامی، دفتر امام جمعه شهرستان شادگان را به رگبار بستند.

این در حالی بود که جلسه ای با حضور امام جمعه شادگان در محل دفتر وی در حال برگزاری بود و حاضران در صحنه، صدای شلیک های متعددی را شنیده اند.

به گفته یک شاهد عینی تیرهای شلیک شده به درب و تجهیزات دفتر برخورد کرده است.

براساس بررسی های صورت گرفته، این جنایت تلفات جانی درپی نداشته است.

گفتنی است روز گذشته، امام جمعه شادگان در خطبه نماز جمعه گفته بود چنانچه استخدام های رانتی و رابطه ای متوقف نشود و فرصت برابر برای جوانان شادگانی فراهم نگردد، علاوه بر پیگرد قانونی، در خطبه ها از افراد متخلف نام خواهد برد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.