فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید

با جام‌جهانی/برنامه کامل دیدارهای جام جهانی قطر به وقت ایران

۶۴ دیدار در جام جهانی قطر برگزار می‌شود تا قهرمان بزرگترین رویداد فوتبالی جهان در سال ۲۰۲۲ مشخص شود.

بازخبر/جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور ۳۲ تیم در کشور قطر برگزار می‌شود تا قاره آسیا برای دومین بار میزبانی جام جهانی را تجربه کند. پیش‌تر کره‌جنوبی و ژاپن در سال ۲۰۰۲ به صورت مشترک میزبان جام جهانی بودند. جام جهانی ۲۰۲۲ در فصل تابستان برگزار نمی‌شود و گرمای هوا در قطر باعث شد که فیفا تصمیم بگیرد این رقابت‌ها در پاییز برگزار شود.

گروه A: قطر – اکوادور – سنگال – هلند

گروه B: انگلیس – ایران – آمریکا – ولز

گروه C: آرژانتین – عربستان – مکزیک – لهستان

گروه D: فرانسه – استرالیا – دانمارک – تونس

گروه E: – اسپانیا – کاستاریکا – آلمان – ژاپن

گروه F: بلژیک – کانادا – مراکش – کرواسی

گروه G: برزیل – صربستان – سوئیس – کامرون

گروه H: پرتغال – غنا – اروگوئه -کره جنوبی

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

روز ۱

۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر – اکوادور، ورزشگاه البیت

روز ۲

۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس – ایران، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه الریان

۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ سنگال – هلند، ورزشگاه الثمامه

۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آمریکا – ولز، ورزشگاه احمد بن علی

روز ۳

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ آرژانتین – عربستان، ورزشگاه لوسیل

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ دانمارک – تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ مکزیک- لهستان، ورزشگاه راس ابوعبود

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ فرانسه – استرالیا، ورزشگاه الجنوب

روز ۴

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ مراکش – کرواسی، ورزشگاه البیت

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ آلمان – ژاپن، ورزشگاه خلیفه

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ اسپانیا – کاستاریکا، ورزشگاه الثمامه

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ بلژیک – کانادا، ورزشگاه احمد بن علی

روز ۵

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ سوئیس – کامرون، ورزشگاه الجنوب

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ اروگوئه – کره جنوبی، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ پرتغال – غنا، ورزشگاه راس ابوعبود

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل – صربستان، ورزشگاه لوسیل

روز ۶

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ولز – ایران، ورزشگاه احمد بن علی

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ قطر – سنگال، ورزشگاه الثمامه

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ هلند – اکوادور، ورزشگاه خلیفه

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس – آمریکا، ورزشگاه البیت

روز ۷

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ تونس – استرالیا، ورزشگاه الجنوب

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان – عربستان، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ فرانسه – دانمارک، ورزشگاه راس ابوعبود

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز ۸

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ژاپن – کاستاریکا، ورزشگاه احمد بن علی

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک – مراکش، ورزشگاه الثمامه

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ کرواسی – کانادا، ورزشگاه خلیفه

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا – آلمان، ورزشگاه البیت

روز ۹

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ کامرون – صربستان، ورزشگاه الجنوب

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی – غنا، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ برزیل – سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ پرتغال – اروگوئه، ورزشگاه لوسیل

روز ۱۰

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ اکوادور – سنگال، ورزشگاه الخلیفه

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ هلند – قطر، ورزشگاه البیت

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ولز – انگلیس، ورزشگاه احمد بن علی

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران – آمریکا، ورزشگاه الثمامه

روز ۱۱

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا – دانمارک، ورزشگاه الجنوب

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ فرانسه – تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان – آرژانتین، ورزشگاه راس ابوعبود

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ عربستان – مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز ۱۲

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کرواسی – بلژیک، ورزشگاه احمد بن علی

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کانادا – مراکش، ورزشگاه الثمامه

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ژاپن – اسپانیا، ورزشگاه الخلیفه

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان – کاستاریکا، ورزشگاه البیت

روز ۱۳

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ غنا – اروگوئه، ورزشگاه الجنوب

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی – پرتغال، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان – سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ کامرون – برزیل، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B، ورزشگاه خلیفه (بازی ۴۹)

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D، ورزشگاه احمد بن علی (بازی ۵۰)

روز ۱۷

۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C، ورزشگاه الثمامه (بازی ۵۲)

۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A، ورزشگاه البیت (بازی ۵۱)

روز ۱۸

۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه E – تیم دوم گروه F، ورزشگاه الجنوب (بازی ۵۳)

۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه G – تیم دوم گروه H، ورزشگاه راس ابوعبود (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۵)

۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه H – تیم دوم گروه G، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۶)

مرحله یک چهار نهایی

روز ۲۲

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۸)

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۷)

روز ۲۳

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه الثمامه (بازی ۶۰)

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه البیت (بازی ۵۹)

نیمه نهایی

روز ۲۶

۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه لوسیل (بازی ۶۱)

روز ۲۷

۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه البیت (بازی ۶۲)

رده‌بندی

روز ۳۰

۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه خلیفه

فینال

روز ۳۱

۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوسیل

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.