خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟

هشدار طرد اتباع غیرمجاز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: تمامی اتباع غیرمجاز که در طرح سرشماری شرکت نکرده اند، شناسایی و طرد خواهند شد

 بازخبر احمد ریواده شامگاه ۲۷ شه یور در جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی استان در سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد با اشاره به شهرهای ممنوعه در پذیرش اتباع اظهار کرد: حضور اتباع خارجی مجاز در سطح استان سمنان تنها در پنج شهرستان سمنان ، مهدی شهر ، سرخه ، آرادان و گرمسار امکان پذیر است و سایر شهرستان های استان، برای حضور اتباع بیگانه ممنوع است.

وی با اشاره به مولفه های پیش بینی شده برای اتباع مجاز در استان تصریح کرد: دستگیری اتباع غیرمجاز در سطح عمومی شهرها و روستاها با کمک تمام ظرفیت های موجود اعم از گشت های مشترک، بسیج، شهرداری ها و دهیاریها و … صورت گیرد.
ریواده ضمن تشکر از فرمانداران برای تشکیل گشت های مشترک گفت: انجام مستمر گشت های مشترک توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمام شهرستان های استان سمنان با عضویت پلیس اطلاعات، اماکن، صمت و اداره کل اتباع در اجرای ۲ ماده ۱۲۰ و ۱۸۱ قانون کار ضروری است.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر اینکه استفاده اصناف و واحدهای اقتصادی از اتباع غیر مجاز ممنوع است گفت؛ واحدهای صنفی که از کارگر تبعه غیرمجاز استفاده کنند، طبق قوانین مورد برخورد و جریمه سنگین قرار خواهند گرفت

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.