برنامه هفتم توسعه این گروه از جامعه را کاملا فراموش کرد؟ طالبان در مناقشه قراباغ طرف باکو را گرفت تحلیل فواد ایزدی از احتمال توافق ایران و آمریکا/اروپا ژست‌ خود را کنار گذاشته است قول نخست وزیر ژاپن به رئیسی درباره پول های بلوکه شده /بازرسان آژانس که اعتمادی به آنها نیست بازگردانده می شوند /به مصر پیام داده ایم
یک مسئول خبر داد:

احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: آسمان استان صاف تا کمی ابری در ساعات صبحگاهی در جزایر خلیج فارس همراه با مه رقیق و در سایر نقاط با غبار محلی پیش بینی می شود.

 بازخبر/   مرضیه سی سی پور افزود: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان با رشد ابرهای همرفتی ،رگبار پراکنده باران و رعد وبرق مورد انتظار است.

وی اظهار کرد: طی روز جاری دریای عمان و تنگه ی هرمز با وزش بادهای جنوب شرقی متلاطم است،از ساعات شب بر شدت وزش بادهای جنوب شرقی در مناطق دریایی استان افزوده خواهد شد و طی صبح چهارشنبه جزایر خلیج فارس نیز نسبتا مواج خواهد بود.

سی سی پور خاطرنشان کرد: طی روزهای چهارشنبه تا جمعه با شدت گرفتن بادهای ۱۲۰ روزه در جنوب شرق کشور،در شرق استان، پاره ای نقاط از مناطق شمالی و مرکزی، افزایش سرعت باد و احتمال گردوغبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان بیان کرد: از لحاظ دمایی در مقایسه با روز گذشته موقتا بین ۱تا ۳ درجه از میزان شدت گرما در مناطق غربی استان کاسته خواهد شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *