دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

آغاز جشنواره جایزه بزرگ سرود جزیره فوتبال در کیش

جشنواره بزرگ سرود جزیره فوتبال با موضوعات نوجوان با نشاط ایرانی، بازی سرگرمی نشاط، فوتبال، جام جهانی، ما یار دوازدهم هستیم، همسایه‌ی جام، دعوت از گردشگران خارجی برای سفر به ایران، مهمان‌نوازی ایرانیان، اینجا خلیج‌فارس است و صلح و دوستی از ابتدای مردادماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

بازخبر/این جشنواره در پنج بخش تولیدات، لیگ اجراهای پاتوقی، رقابتی، سرود همگانی و موزیک ویدئو برای عموم علاقه‌مندان و هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان در تمامی نقاط کشور با جوایز ویژه برای برگزیدگان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره جایزه بزرگ سرود جزیره جهت ثبت‌نام اولیه ‌می‌توانند عدد ۱۲ را در پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره ۰۹۱۰۹۲۷۲۱۰۱ ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جوایز بخش‌های مختلف جشنواره به پایگاه اطلاع‌رسانی @footballisland۲۰۲۲ در اینستاگرام و تمامی شبکه‌های اجتماعی جزیره فوتبال مراجعه نمایند.

آیین افتتاح جزیره فوتبال هم‌زمان با عید سعید غدیر خم در جزیره کیش و با حضور چهره‌های ملی فوتبال ایران برگزار شد. در جشنواره جزیره فوتبال قرار است ۲۲ رویداد فرهنگی، علمی و هنری فوتبال تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در جزیره زیبای کیش برگزار شود. همایش بین‌المللی فوتبال کلینیک، جام جهانی فوتبال فری استایل، نمایشگاه بین‌المللی فوتبال و صنایع وابسته، سمپوزیوم مجسمه‌سازان فوتبالی، جشنواره فیلم و عکس فوتبال ازجمله رویدادهای این جشنواره هستند که به زودی فراخوان شرکت در آن‌ها نیز منتشر خواهد شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.