دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

ظرفیت آب شیرین‌کن درگهان به ۵ هزار مترمکعب افزایش یافت

فرماندار شهرستان قشم گفت: ظرفیت آب شیرین‌کن درگهان با هزار و ۵۰۰ مترمکعب افزایش به ۵ هزار مترمکعب رسید.

بازخبر/ محمد محمدحسینی ظهر امروز در بازدید از سایت آب شیرین‌کن درگهان با اعلام این خبر گفت: تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ متر مکعب آب  بین ۱۰ هزار مشترک در درگهان، شهرک امام حسن (ع)، مسکن مهر و هلر توزیع می‌شد که با پیگیری‌های انجام شده تولید به ۵ هزار متر مکعب در شبانه روز رسید.
وی ادامه داد: طبق رایزنی‌های انجام شده برای برطرف ساختن کمبود آب در این شهر از این پس آب ۳ هزار اشتراک مسکن مهر و شهرک امام حسن (ع) از سهمیه آب شهر قشم تامین خواهد شد.
به گفته فرماندار قشم، ظرف ده روز آینده جابجایی تامین آب از سایت آب شیرین‌کن درگهان به شرکت آب، برق و تاسیسات قشم انجام می‌شود.
محمدحسینی تصریح کرد: برای نزدیک شدن تولید به نیاز واقعی ( هر اشتراک یک متر مکعب) اضافه کردن یک واحد تولید به ظرفیت ۶ هزار و ۲۵۰ متر مکعب به ظرفیت اب شیرین‌کن درگهان است در حال پیگیری است.
وی تاکید کرد: با توجه به قرارداد خرید تضمینی، پیمانکار باید زیر ساخت افزایش خط تولید را در سال جاری فراهم سازد.
فرماندار قشم افزود: مشکلات ناشی از کمبود آب که مردم روستاها  با آن روبرو هستند بر مسئولان پوشیده نیست و امیدواریم با روحیه جهادی و همدلی بتوانیم یک به یک آنها را رفع کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.