دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

تزریق دُز یادآور واکسن کرونا ضروری است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تزریق دُز یادآور واکسن کرونا برای ایجاد ایمنی نسبی و جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا ضروری است.

بازخبر/ احسان کامرانی در ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به موفقیت کشور در عبور از بحران کرونا، عنوان کرد: موفقیت کشور در مهار ویروس مرگبار کرونا مرهون تلاش ها و رشادت های کادر بهداشت و درمان با همراهی و هم افزایی مثال زدنی مردم و مسئولین بود.

وی در همین خصوص، افزود: استقبال مناسب مردم از واکسیناسیون عمومی به همراه رعایت شیوه نامه های بهداشتی از دیگر عوامل موفقیت کشور در مهار ویروس کرونا بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: با وجود مهار ویروس کرونا و کاهش چشمگیر آمار مبتلایان و بستری ها و آبی شدن اغلب مناطق استان رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه در فضاهای سربسته از اهمیت بسزایی برخوردار است.

کامرانی تصریح کرد: آمار بالای مبتلایان در کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا دو چندان کرده است.

وی گفت: تزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال که چهار ماه از تزریق آخرین واکسن آنها گذشته است جهت ایجاد افزایش ایمنی و جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در همین خصوص افزود: مردم برای تزریق دوز یاداور کرونا به مراکز جامع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان مراجعه کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.