خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان خبرداد

اعزام سه تیم ارزیاب بررسی خسارات احتمالی به مناطق زلزله زده غرب هرمزگان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: سه تیم ارزیاب برای بررسی خسارات احتمالی به مناطق زلزله زده غرب استان اعزام شدند.

بازخبر/  مهرداد حسن زاده صبح امروز (اول تیرماه) در جمع خبرنگاران، افزود: به برخی منازل مسکونی در روستای دُمتیر شهرستان پارسیان خسارت جزیی وارد شده است.

وی اظهار کرد: این زمین لرزه خسارت جانی و مالی نداشت و آب، برق، و راه‌های ارتباطی برقرار است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان نیز در این خصوص گفت: با بررسی ۱۵ روستای شهرستان پارسیان مشخص شد به هشت منزل مسکونی در روستاهای دُمتیر شمالی و جنوبی، آسیب جزیی در حد ترک خوردگی دیوار منازل وارد شده است.

مختار سلحشور با بیان اینکه اکنون هشت چادر در این روستاها برای اسکان اضطراری نصب شده است، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان‌های بندرلنگه و بستک هم درحالت آماده باش هستند.

به گزارش ایسنا، ۱۷ پس لرزه نیز تا ساعت ۷ صبح در شهرستان پارسیان و بندر مقام نیز به وقوع پیوسته که بزرگترین آن چهار ریشتر و کئچیکترین آن ۲.۷ ریشتر است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.