فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک منتشر شد اختصاص ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان‌ها ۱۲۰ کانکس به کانون زلزله هرمزگان منتقل و نصب شد تاکنون هیچ مورد مثبتی از وبا در هرمزگان گزارش نشده است

جلوگیری از متروکه شدن ۸۰۰ کانتینر مرغ در بندر شهید رجایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با رصد نهادهای نظارتی و امنیتی و با پیگیری استاندار هرمزگان، از متروکه شدن ۸۰۰ کانتینر مرغ در بندر شهید رجایی بندرعباس جلوگیری شد.

بازخبر/  علی فیروزی، امروز (۲۷ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران افزود: این محموله ۸۰۰ کانتینری حاوی بیش از دو هزار و ۹۰۰ تن مرغ منجمد بود که در حال متروکه شدن و طی روال جاری برای قرار گرفتن در فهرست اموال تملیکی بود.

وی گفت: ۲۰۰ کانتینر از این محموله با دستور فوری استاندار هرمزگان و با پیگیری گمرکات استان و اخذ مجوزهای لازم و با تصمیم رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در مسیر ترخیص قرار گرفته است تا ذخیره قابل اطمینانی برای پشتیبانی از تصمیمات اقتصادی اخیر دولت باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: این محموله مرغ وارداتی در صورت متروکه شدن تا طی شدن روال قانونی برای عرضه به بازار بیش از چند هفته معطل می‌ماند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.