هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
هرمزگان نگران تر از قبل/هر آنچه از “پشه آئدس” باید بدانید مرادی: باید سالیانه یک میلیون اشتغال زایی داشته باشیم بچه دار شدن ۲۰۰ زوج نابارور در مرکز درمان ناباروری هرمزگان اعطای ۲۲ دستگاه کانکس به مدارس مناطق زلزله زده هرمزگان

احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق در مناطق زلزله زده هرمزگان

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: به علت تاثیر یک موج بارشی، امروز در مناطق زلزله زده هرمزگان در ساعات شب تا اوایل صبح فردا، احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

بازخبر/  مجتبی حمزه نژاد در گفت و گو با ایسنا، افزود: انتظار این شرایط جوی از ساعات بعدازظهر و شب در مناطق شمالی و مرکزی، غربی و دریایی استان است.

وی با بیان اینکه دریا تا ظهر نسبتا آرام، و بعدازظهر با توجه به احتمال بارندگی و افزایش سرعت باد، تنگه‌ی هرمز و خلیج فارس متلاطم می‌شود، اظهار کرد: ازنظر دمایی نیز نوسان یک تا ۳ درجه‌ای دما انتظار است و از اوایل هفته آینده در بیشتر نقاط کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

حمزه نژاد در پایان خاطرنشان کرد: صبح پنجشنبه و جمعه، ۲۷ و ۲۸ آبان ماه وزش باد شدید شمال شرقی در مناطق شرقی و مرکزی استان موجب گردوخاک و کاهش دید افقی و مواج شدن تنگه هرمز می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.