هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند
معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند

نشست آینده مشاغل و مشاغل آینده حوزه شیلات و آبزیان

چهاردهمین نشست علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده با موضوع “آینده مشاغل و مشاغل آینده حوزه شیلات و آبزیان” به همت معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی و با همکاری جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان برگزار می‌شود.

بازخبر/  به گزارش ایسنا، چهاردهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده با موضوع “آینده مشاغل و مشاغل آینده حوزه شیلات و آبزیان” روز سه‌شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ الی ۱۱ برگزار می‌شود. دکتر رضا فیض‌بخش، فوق دکترای اقتصاد تولید آبزیان، فوق دکترای کسب و کار و تجارت بین‌الملل آبزیان، مشاور و مجری پروژهای متعدد ملی و بین‌المللی در حوزه آبزیان، سخنران این وبینار خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس سامانه Amjad.jde.ir  مراجعه و با ورود اطلاعات (نام جلسه: آینده مشاغل و مشاغل آینده، نام کاربری: نام خانوادگی، پسورد: future) در وبینار “آینده مشاغل و مشاغل آینده حوزه شیلات و آبزیان” حضور پیدا کنند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.