هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند

عرضه مستقیم روغن موتور ایرانی در پایانه بار بندرعباس

ایسنا/هرمزگان معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: روغن موتور ایرانی با قیمت کارخانه بین کامیون داران پایانه بار بندرعباس توزیع شد.

بازخبر/کوروش جهانبخش صبح امروز (۳۰ شهریورماه) با اشاره به اینکه با هدف کاهش هزینه حمل کالاهای اساسی، روغن موتور خودروهای دیزلی بین کامیون داران بندرعباس توزیع شد، افزود: روغن موتور ایرانی با قیمت کارخانه و حدود ۳۰ درصد ارزان تر از بازار بین رانندگان توزیع  و این طرح به مدت دو روز در بندرعباس اجرا می شود.

وی با بیان اینکه پیش از این توزیع روغن در پایانه بار آبادان انجام شده بود و بندرعباس دومین شهر کشور در اجرای این طرح است، اظهار کرد: روغن موتور و لاستیک دو کالای پرمصرف و پرهزینه رانندگان است که در تفاهم با شرکت های مختلف ایرانی تلاش کرده ایم تا قیمت این دو کالا تعدیل شود.

جهانبخش ادامه داد: روزانه ۱۰ هزار سفر با کامیون در هرمزگان ثبت می شود و ۶۰ درصد ورادات و صادرات کشور از بندرعباس است که بیشتر  این کالاهای وارداتی از مسیر جاده ای حمل می شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.