هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند
استاندار هرمزگان:

کاهش ابتلا به کرونا و فوت ناشی از این بیماری در استان/ افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی

کاهش ابتلا به کرونا و فوت ناشی از این بیماری در استان/ افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی

بازخبراستاندار هرمزگان گفت: همکاری خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی موجب سیر کاهشی روند شیوع بیماری کرونا در استان شده است.استاندار هرمزگان گفت: همکاری خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی موجب سیر کاهشی روند شیوع بیماری کرونا در استان شده است.
به گزارش ایلنا از بندرعباس، فریدون همتی اظهار کرد: با همکاری خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین اقدامات مقابله‌ای صورت گرفته، روند شیوع بیماری کرونا در کشور و همچنین در استان هرمزگان از سیر کاهشی برخوردار است.
وی ادامه داد: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هرمزگان از ۳۸ درصد به ۶۵ درصد افزایش یافته است که نتیجه آن را در کاهش ابتلا به کرونا و فوت ناشی از این بیماری در هرمزگان، مشاهده می‌کنیم.
استاندار هرمزگان افزود: با توجه به مراجعه به موقع بیماران مبتلا به کرونا به مراکز درمانی و همچنین کیفیت خوب درمان و رسیدگی به بیماران در هرمزگان، میزان مرگ به دلیل بیماری کرونا در هرمزگان، کمتر از میانگین کشوری است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.