هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

کمیته مقررات زدایی و مبارزه با فساد در هرمزگان تشکیل می‌شود

ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خواستار تشکیل، فعال سازی و ارائه گزارش از عملکرد کمیته مقررات زدایی و مبارزه با فساد در دستگاه های تابعه وزارت در استان هرمزگان شد.

بازخبر/ هادی ابراهیمی صبح امروز (۲۸ شهریورماه) در نشست با مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، اظهار کرد: یکی از شعارهای محوری دولت سیزدهم مبارزه با فساد است و قطعا محوری ترین راه نیز برای گسترش عدالت و رفاه اجتماعی مبارزه با فساد است.

وی افزود: با توجه به اینکه مقام عالی وزارت مبارزه با فساد را به تبعیت ریاست محترم جمهور سر لوحه کار وزارتخانه قرار داده است نیاز است سازمان ها و ادارات  تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان‌ها و شهرستان ها نیز نسبت به این امر حساس باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان کرد: حداقلی ترین کاری که می توان در راستای مبارزه با فساد انجام داد تشکیل کمیته ای برای این امر است اما باید این کمیته فعال شده و گزارش ‌کار و تصمیم گیری های آن در جلسه شورای مدیران ارائه شود.

ابراهیمی اضافه کرد: مدیران، کارمندان و ارباب رجوع به خوبی قوانین دست و پاگیر و زائد و بسترهای فساد زا را می شناسند و برای پیشبرد اهداف در راستای مبارزه با فساد و مقررات زدایی بایستی از نظر آن ها نیز استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: حذف قوانین زائد و دست و پاگیر و سبک کردن بروکراسی اداری قطعا می تواند موجب افزایش سرعت کار ادارات و سازمان ها و رضایتمندی مردم و جامعه هدف شود و این بحث نیز با تشکیل کمیته ای بایست دنبال شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.