هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد

پیش بینی ۱۵۵۴ شعبه اخذ رأی در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: برگزاری انتخابات از برکات بسیار مهم انقلاب اسلامی ایران است و انتخابات یک جشن بزرگ ملی برای مردم ایران محسوب می‌شود.

بازخبر/فریدون همتی صبح امروز(۱۲ خردادماه) در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه برگزاری انتخابات از برکات بسیار مهم انقلاب اسلامی ایران است، عنوان کرد: ملت ایران اسلامی همواره حضوری با شکوه در انتخابات داشته‌اند و انتخابات یک جشن بزرگ ملی برای مردم ایران محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مردم شریف استان هرمزگان نیز همواره با احساس مسئولیت، حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته‌اند و در این روزها مردم در حال آماده شدن برای حضوری دیگر در انتخابات به عنوان یک تکلیف هستند و قطعا بار دیگر انتخاباتی باشکوه در هرمزگان خواهیم داشت.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در استان هرمزگان واجد شرایط رای دادن در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند، افزود: هزار و ۵۵۴ شعبه اخذ رأی شامل، ۹۹۹ شعبه ثابت و ۵۵۵ شعبه سیار در هرمزگان پیش بینی شده و با توجه به شرایط شیوع کرونا، تعداد شعب اخذ رأی افزایش یافته است.

همتی با بیان اینکه ساماندهی لازم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری انتخابات در هرمزگان انجام شده است، تصریح کرد: تعداد عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و تامین امنیت انتخابات در استان هرمزگان، ۳۴ هزار نفر است و هماهنگی و همدلی خوبی میان مجریان و ناظران انتخابات در هرمزگان وجود دارد.

وی با بیان اینکه همه فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در استان هرمزگان، آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات را دارند، گفت: تدابیر لازم اندیشیده شده است تا مردم با سهولت در انتخابات مشارکت کنند و انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات، حماسه بزرگی در ۲۸ خرداد رقم خواهند زد و موجب افزایش اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.