هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد
معاون سازمان بیمه سلامت خبر داد

تسویه مطالبات مراکز غیر دولتی و دانشگاهی تا پایان آذر ۹۹

معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، از پرداخت و تسویه مطالبات مراکز غیردولتی و دانشگاهی تا پایان آذر سال ۹۹ خبر داد.

بازخبر/    حسین رنجبران در خصوص آخرین وضعیت پرداختی ها گفت: در حال حاضر پرداختی ها به مراکز و موسسات دولتی و دانشگاهی تسویه تا پایان مهرانجام شده است، ضمن اینکه مطالبات مراکز غیر دولتی، دانشگاهی در قالب بیمارستان ها تسویه تا پایان آذرماه صورت گرفته است.

معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، با بیان اینکه تسویه مطالبات داروخانه ها نیز تا پایان آذرماه انجام شده است افزود: پرداخت مطالبات سایر موارد هم تا پایان آذرماه سال ۹۹ توسط بیمه سلامت انجام شده است، البته پرداختی ها برای دیالیز تا پایان دی ماه و برای نظام ارجاع علی الحساب فروردین و اردیبهشت نیز پرداخت شده است.

وی تاکید کرد: پرداختی ها برای خسارت متفرقه نیز بر اساس اسناد اخذ شده تا اول اردیبهشت سال جاری انجام شده است، در بحث پزشک خانواده شهری ۸۰ درصد علی الحساب لغایت تا پایان اسفند و تسویه برای ۹ ماه سال ۹۹ صورت گرفته است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، رنجبران اظهار داشت: همچنین پرداخت مطالبات برای پزشک خانواده روستایی۸۰ درصد علی الحساب لغایت پایان اسفند و تسویه ۳ ماهه چهارم سال ۹۹ درحال انجام است، برای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی نیز فروردین سال جاری پرداخت صورت گرفته است، خوشبختانه درباره نسخه پیچی الکترونیکی علی الحساب اردیبهشت هم برای پزشکان پرداخت شده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.