هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

ماجرای عجیب قیچی‌کردن موی دختر دبستانی

مدیر آموزش و پرورش استان خوزستان از برخورد با معاون پرورشی که موهای دختر دبستانی را با قیچی کوتاه کرد خبر داد و گفت: معاون پرورشی از ادامه فعالیت در مدرسه منع شده است.

بازخبر /  روز ۱۶ اردیبهشت ماه امسال دختر کلاس ششم ابتدایی در مدرسه گلستان آبادان بود که ناگهان خانم معاون پرورشی مدرسه با قیچی موهای نرگس را کوتاه می کند و دلیل این کار را مرد بودن ناظم مدرسه عنوان می کند و به دختر مدرسه ای می گوید موهای تو باعث تحریک شدن ناظم مدرسه می شود.

دختر دانش آموز که سابقه بیماری آسم دارد پس از این اتفاق و بخاطر تحقیر شدن در برابر دیگر همکلاسی هایش دچار آسم شدید عصبی شده و به یکی از بیمارستان های آبادان بیمارستان منتقل می شود.
بدین ترتیب خانواده نرگس با اطلاع از این اقدام خانم معاون مدرسه از وی اعلام شکایت می کنند که دکتر عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه و معاون استاندار خوزستان با اعلام این خبر دستور ویژه برای رسیدگی به پرونده را اعلام کرده است.

این موضوع به محض اطلاع از سوی آموزش و پرورش سریعا و با جدیت بررسی شد و مسئولین اداره آموزش پرورش آبادان به همراه مدیر مدرسه جهت دلجویی به منزل دانش آموز مراجعه کردند.

به گزارش رکنا، مدیر آموزش و پرورش ضمن محکوم کردن اینگونه برخوردهای غلط انظباطی و ابراز تاسف از این برخوردهای خلاف اصول تربیتی اعلام کرد که با معاون خاطی برابر مقررات اداری برخورد می شود و وی از ادامه فعالیت در آموزشگاه ها منع خواهد شد. روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش آبادان در بیانه ای اعلام کرد که پرونده معاون پرورشی خاطی نیز جهت بررسی به اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان ارسال شده است. مسئولین اداره آموزش پرورش آبادان اظهار داشته اند که داخل کادر دبستان دخترانه گلستان آبادان هیچ مردی وجود ندارد. این درحالی است که خانواده نرگس دختری که موی سرش توسط معاون پرورشی قیچی شده است درشکایت خود اظهار کرده بودندکه به دلیل جلوگیری از تحریک ناظم مرد که درون مدرسه است معاون پرورشی دست به اینکار زده است.

تشکیل پرونده کیفری برای معلم آبادانی
همچنین دادستان آبادان در گفتگو با مهر، از تشکیل پرونده کیفری برای موضوع چیدن موی سر دانش آموز دختر توسط یکی از معلم های این شهرستان خبر داد. ناصر غلامی افزود: در این باره بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان، دستور بررسی صحت و یا سقم موضوع، شنیدن اظهارات دانش آموز یاد شده، انگیزه بروز واقعه احتمالی مذکور و سایر جوانب مربوطه را صادر کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.