هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

شرط خاص محسن مسلمان برای تمدید قرارداد! + عکس

بازیکن شماره ۷۷ پرسپولیس برای تمدید و برای ماندن در جمع سرخپوشان شرایط خاص خودش را دارد.

بازخبر / بازیکن شماره ۷۷ پرسپولیس برای تمدید و برای ماندن در جمع سرخپوشان شرایط خاص خودش را دارد.

محسن مسلمان حق دارد از وضعیت خود در تیم پرسپولیس گله مند باشد. او که یکی از ارکان قهرمانی تیم پرسپولیس در فصل گذشته بود این فصل تبدیل به مهره ای نیمکت نشین و بلااثر شده و در چنین شرایطی طبیعی است محسن مسلمان نگران تمدید قرارداد خود با تیم باشد.

سرمربی پرسپولیس قبل از این گفته بود که مسلمان را برای فصل بعد هم می‌خواهد. این شاید به این خاطر است که پنجره به روی تیم بسته و پرسپولیس نیاز دارد روی نیمکت هم بازیکن داشته باشد، اما گویی محسن برای تمدید قرارداد خود شرط گذاشته و شرطش این است که به او تضمین دهند در ترکیب تیم به میدان می‌رود. در غیر این صورت به سپاهان یا یکی از تیم‌های قطری خواهد رفت.

محسن مسلمان پیش از این در واکنش به اینکه آیا در پایان فصل در پرسپولیس می‌ماند و قراردادش را با این تیم تمدید می‌کند گفته است: هیچ تیمی بهتر از پرسپولیس نیست. اگر شرایط فراهم باشد در این تیم می‌مانم. دوست دارم در پرسپولیس باشم و تمام تلاشم را می‌کنم که در تیمم بمانم.

در حالی که که بارها این سوال از برانکو سوال شده که علت نیمکت نشینی محسن مسلمان چیست؟ او در جواب این پرسش فقط یک جمله را تکرار می کند: نیمکت نشینی محسن مسلمان فنی است! البته به این جواب باید کمی تا قسمتی شک کرد. چرا که شاید نیمکت نشینی محسن مسلمان فنی باشد اما یک دقیقه بازی نکردن بهترین پاسور لیگ برتر در ۱۸۰ دقیقه گذشته لیگ برتر )بازی با سپاهان و صنعت نفت آبادان( کمی تأمل برانگیز است.

با این اوضاع آنچه مسلم است دلیل نیمکت‌نشینی محسن مسلمان فنی نیست چون این بازیکن از نظر فنی یکی از بهترین‌های ایران است. حتماً این نیمکت‌نشینی دلیل انضباطی دارد اما تصمیم برانکو بیشتر از اینکه به محسن مسلمان ضربه بزند به تیم ضربه زده است. اگر قرار به تنبیه انضباطی محسن مسلمان بود او تا حالا متنبه شده بود اما مرغ برانکو همچنان یک پا دارد و محسن مسلمان باید نیمکت‌نشین باشد.

شرطی که محسن مسلمان برای تمدید قرارداد خود تعیین کرده، البته یکی از شرط‌های غیرمرسوم در فوتبال حرفه‌ای است، شاید منظور این بازیکن این است در صورتی در تیم می‌ماند که برانکو مشکلش را با او حل کند. به واقع هم این‌طور است. اگر برانکو مشکلش را با محسن مسلمان حل کند این بازیکن فیکس می‌شود.

 

 

جام/

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.