هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره» سرمقاله اشپیگل: وقت مقاومت اروپا در برابر آمریکا است/ خروج از برجام، ایران را متحد می‌کند

مسئولان استقلال قرارداد بازیکن مورد علاقه شفر را تمدید می‌کنند؟

بویان و تیام دو بازیکنی هستند که در فاصله یک روز با هم قرارداد امضا کردند اما سرنوشت برای آنها کاملا متفاوت پیش رفته است.

بازخبر /  تیام خیلی زود به ستاره استقلال تبدیل شد و بهترین گلزن تیمش است اما بویان از زمانی که به ایران آمده با مصدومیت‌های کوچک و بزرگ دست و پنجه نرم کرده است و در ۲ بازی (قبل از بازی با پیکان )هم که برای آبی‌ها به میدان رفته نمایش چندان درخشانی نداشته است. اما آنچه مسلم است بویان هنوز فرصت دارد تا بتواند ثابت کند به اندازه تیام می‌تواند بازیکن تاثیرگذاری باشد و تلاش می‌کند توانایی‌های خود را نشان دهد.

نکته قابل توجه اینکه شفر در یکی از مصاحبه‌های مطبوعاتی خود اعلام کرده بود این بازیکن سوپر استار می‌شود.

شفر به انتخاب خود اعتقاد دارد اما بحثی که در این میان وجود دارد، موضوع قرارداد بازیکنان خارجی است و گرانی ارز که باعث شده مسوولان تیم‌های ایرانی دچار نگرانی شوند. طبیعتا تیام با توجه به کارایی که در استقلال داشته است مانعی برای تمدید قرارداد ندارد اما در مورد بویان این تردید وجود دارد که مسوولان استقلال با توجه به میزان کارایی او حاضر نشوند قرارداد فصل آتی او را تمدید کنند.

البته شفر از مسوولان استقلال خواسته که قرارداد دستیارانش و همچنین بازیکنان خارجی باید تمدید شود وگرنه او نمی‌ماند. اگر سرمربی آلمانی استقلال بر سر ماندن بویان هم مصر باشد مسوولان استقلال مجبور هستند این بازیکن مقدونیه‌ای را نیز نگه دارند. به نوشته خبرورزشی، سرمربی آلمانی استقلال در مذاکره اولیه خود شرط‌هایی گذاشته است که گویا یکی از شرط‌های او مختص به بازیکنان مورد علاقه او است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.