هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره» سرمقاله اشپیگل: وقت مقاومت اروپا در برابر آمریکا است/ خروج از برجام، ایران را متحد می‌کند
برطرف شدن مشکلات مالیاتی قطبی؛

احتمال بازگشت سرمربی محبوب پرسپولیسی به ایران

اگر پیشنهاد خوبی از سوی یکی از تیم‌های لیگ برتری ایران ارسال شود، امکان بازگشت قطبی وجود دارد.

بازخبر /  مدیر برنامه‌های افشین قطبی، سرمربی اسبق پرسپولیس درباره حضور احتمالی او در سپاهان به عنوان سرمربی گفت: تاکنون هیچ گونه پیشنهاد رسمی از سپاهان و یا تیم‌های ایرانی ارسال نشده تا تصمیمی درباره آن بگیریم.

وی ادامه داد: مشکلات مالیاتی که توسط پرسپولیس برای افشین قطبی پیش آمده بود برطرف شد و اکنون سرمربی اسبق سرخپوشان برای حضور در ایران مشکلی نخواهد داشت.

در صحبتی که با قطبی درباره بازگشت به ایران داشتم، ایشان بسیار علاقه دارند به ایران بازگردند زیرا معتقد است که ایران وطنم است و دوست دارم برای کشورم افتخار آفرینی کنم. به نوشته برنا، مدیر برنامه‌های قطبی در پایان، گفت: اگر پیشنهاد خوبی از سوی یکی از تیم‌های لیگ برتری ایران ارسال شود، امکان بازگشت قطبی وجود دارد. البته این امر بستگی به این دارد که قرارداد قطبی با تیمی که همکاری می‌کند تا چه زمانی است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.