هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
منابع سد استقلال میناب تا تیرماه پاسخگوی نیاز‌هاست روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت
مدیر شبکه بهداشت و درمان بشاگرد خبرداد

آغاز گشت مشترک ویژه طرح نوروزی در بشاگرد

مدیر شبکه بهداشت و درمان بشاگرد ازآغازگشت‌های مشترک ویژه طرح نوروز ۹۷ با حضور معاون فرماندار، رئیس مرکز بهداشت و اعضای گشت مشترک در سطح بازار شهرستان بشاگرد خبرداد.

بازخبر / از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، عباس علیمراد، ضمن بازید از چند واحد صنفی گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو طرح ویژه نظارتی نوروز از پانزدهم اسفندماه سال جاری آغاز و تا پایان پانزدهم فروردین ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: این طرح نظارتی با هدف پیشگیری، نظارت، کنترل بازار و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و برخورد با متخلفان بهداشتی صورت گرفته و با تخلفات بهداشتی در بشاگرد برخورد می شود.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در پایان افزود: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی می‌توانند از طریق شماره تلفن واحد سلامت محیط و کار شبکه (۰۷۶۴۲۵۳۱۲۸۶) موضوع تخلف را گزارش نمایند تا در اسرع وقت موضوع بررسی و مورد رسیدگی قرار گیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.