هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

روسیه، چین، ایران و کره شمالی، بزرگترین خطر سایبری برای آمریکا

رئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا معتقد است روسیه، چین، ایران و کره شمالی بزرگترین خطر سایبری برای آمریکا هستند.

بازخبر /  دن کوتس مدیر سازمان اطلاعات ملی آمریکا اعلام نمود که روسیه، چین، ایران و کره شمالی در سال های آینده خطر بزرگ سایبری برای آمریکا خواهند بود.

در سند منتشره از طرف کمیته مجلس نمایندگان در امور نیروهای مسلح آمده است:« استفاده از حمله سایبری به عنوان ابزار سیاست خارجی خارج از درگیری های نظامی هم اکنون محدود به حملات غیر منظم در سطح پایین است. اما روسیه، ایران، چین و کره شمالی حملات سایبری خشن تری را امتحان می کنند که برای آمریکا و متحدان آمریکا خطر بزرگی می باشد.

به عقیده ما، روسیه طی سال آینده، دست به حمله سایبری قاطع تر و مخرب تری خواهد زد و به احتمال زیاد از امکانات جدید علیه اوکراین استفاده خواهد کرد».

بعلاوه در واشینگتن معتقدند که سازمان اطلاعات ایران بطور کلی توجه خود را نسبت به حکومت های خاورمیانه، در وهله اول عربستان سعودی و اسرائیل متمرکز می کند.

اسپوتنیک

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.