هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

نشست هم اندیشی سمن ها با مدیران شهرداری بندرعباس برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد هرمزگان با مدیران شهرداری بندرعباس برگزار شد.

بازخبر / نخستین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد هرمزگان با مدیران شهرداری بندرعباس برگزار شد.

اسماعیل موحدی نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس:
تاکنون از ظرفیت های مردمی و سمن ها غافل بوده ایم و نیاز است برای توسعه همه جانبه استفاده از ظرفیت مردمی بیشتر مورد بهره وری واقع شود.
از رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای برگزاری چنین جلسات و استفاده از سازمان های مردم نهاد تشکر و قدردانی دارم.
شهروندان خود بهترین نقشه راه برای برنامه ریزی برای خود هستند و اگر بر اساس این موضوعات پیش برویم در جهت خدمت به مردم خواهیم بود.
در حوزه معاونت خدمات شهری برای خدمت بهتر نظرات شهروندان را پذیرا هستیم.

محمدمهدی جهانبخش، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس:
یکی از ضرورت ها استفاده از تجارب و ظرفیت های بلقوه سمن ها است و اگر بتوانیم تسهیل کننده امور سمن ها باشیم می توانیم بسیار موفق تر عمل کنیم.
سازمان های مردم نهاد جهادگرانی هستند که در زمینه های مختلف فعالیت های موثری را داشته اند.
دغدغه و پیشنهادات خوبی به صورت تخصصی در میان سمن ها وجود دارد که با ارائه این طرح ها به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.
با توجه به اینکه ظرفیت های فیزیکی فرهنگی در بندرعباس بسیار محدود است از مجموعه های فرهنگی باید مصمم همراه با هم برای پیشرفت شهر بهره گیری کنند و در سمن ها نیز چنین همکاری هایی نیاز است.

محسن بختیار، رئیس گروه سازمان‌های مردم‌نهاد اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان:
با حضور سازمان های مردم نهاد و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به دنبال طرح هایی هستیم که به مرحله اجرایی برسند.
در گذشته های دور اعتقاد بر این بود که توسعه و پیشرفت برای کسانی است که سرمایه فیزیکی بیشتر دارند و بعد از آن سرمایه مالی عامل موفقیت شناخته شد و در مرحله بعد سرمایه انسانی باعث پیشرفت شناخته می شد، اما امروزه مبنای توسعه سرمایه اجتماعی بالا است و هرکس بتواند مشارکت شهروندان را داشته باشد موفق تر است.
طرح هایی را باید پیشنهاد دهیم که سازنده و قابلیت اجرایی شدن داشته باشند و اگر نقدی هم وجود دارد در این زمینه جهت رفع آن مطرح کنیم.
در ادامه این نشست مسئولین بخش های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز به بیان برنامه ها و ظرفیت های موجود در زمینه های تخصصی خود در این سازمان پرداختند و در پایان نیز اعضای سمن های مختلف به بیان طرح ها، دیدگاه ها، دغدغه ها و نظرات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.