هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»

آشنایی با خط آتش جدید استقلالی ها/ مهاجمی از دل تیم‌های نامدار ایتالیا! + عکس

بازیکن‌ آفریقایی استقلال، سابقه عضویت در دو تیم‌ مطرح و بزرگ سریA را دارد.

بازخبر /  مهاجم سنگالی استقلال،بامداد امروز وارد تهران شد تا برای نهایی شدن مذاکراتش با این تیم، اقدامات لازم را انجام دهد.

مامه بابا تیام(متولد ۱۹۹۲) پرورش یافته آکادمی‌های ساسوئولو و اینترمیلان ایتالیا است. او در سال ۲۰۱۱، از اینتر و بدون انجام حتی یک‌ بازی به صورت قرضی راهی سری B شد تا در تیم آوِلینو توپ‌بزند.

در سال ۲۰۱۲ به سریC رفت تا در‌تیم تیرول توپ‌بزند و‌ پس از آن‌ در ۲۰۱۳ و اینبار به صورت قطعی، دوباره راهی سری B شد تا به عضویت لانچیانو درآید.

تیام در سال ۲۰۱۴، عضو باشگاه یوونتوس شد اما در همان سال به صورت قرضی ابتدا به سودیترول رفت و پس از آن، دوباره پیراهن لانچیانو را پوشید.

او در سال ۲۰۱۵، راهی لیگ سطح اول بلژیک شد تا یک سال هم در “زولته وارگن” بازی کند. در سال ۲۰۱۶ به پائوک یونان پیوست و در ۲۰۱۷ نیز عضو تیم امپولی شد.

قرار داد این مهاجم ۲۵ ساله، در فصل جاری با باشگاه یوونتوس به پایان رسید و اواکنون به عنوان بازیکن آزاد برای عقد قرارداد با اسنقلال به ایران آمده است.

پست اصلی تیام وینگر چپ است اما قابلیت بازی در پست‌های وینگر راست و مهاجم نوک را نیز دارد.

او در سری آ ۱۵بازی یک گل، در سری بی ۵۵بازی یازده گل و در سری سی ۵۳بازی ده گل را به ثبت رسانده است.

ضمن اینکه سابقه بازی در لیگ اروپا را نیز دارد و در این مسابقات ۵بازی انجام داده است.

مهاجم سنگالی، در ژوپیر لیگ بلژیک نیز ۲۷بازی انجام داده و ۹گل به ثمررسانده است.

برنا

پسندیدم(3)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.