هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی

همه بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به خاطر یک خرید جنجالی

آنتونی گولچ بعد از ۷ بازی سکونشینی و در حالی که پرداخت مطالباتش هم چند ماه به تعویق افتاده بود، تصمیم به رفتن گرفت.

بازخبر /  آنتونی گولچ بعد از ۷ بازی سکونشینی و در حالی که پرداخت مطالباتش هم چند ماه به تعویق افتاده بود، تصمیم به رفتن گرفت. او بعد از نخستین مرخصی‌اش‌ دیگر برنگشت و تنها پیغامش برای پرسپولیس ابلاغیه‌ای بود که فیفا به این باشگاه فرستاد.

قرارداد او ۶۶۰ میلیون تومان قیمت داشت که در سال دوم باید ۲۰ درصد به آن اضافه می‌شد. گولچ اما خیلی منتظر نماند. با استفاده از قانون فسخ یکطرفه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از فوتبال ایران رفت و یک بدهی چند صد میلیونی را گذاشت روی دست پرسپولیس.

پرسپولیسی که طاهری همیشه ادعا می‌کرد هیچ بدهی‌ برای آن به‌جا نگذاشته و شاید هم فراموش کرده بود که قرارداد آنتونی گولچ را خودش امضا کرده. حالا باشگاه پرسپولیس محکوم شده و باید رقمی در حدود ۳۰۰ هزار یورو به گولچ بپردازد؛ آن هم در حالی که مدیران باشگاه ادعا می‌کردند این بازیکن دستش به جایی بند نیست و حتی نمی‌تواند به فیفا شکایت کند.

ادعای دیگرشان هم شکایت متقابل از گولچ بود که به‌جای آن، روز ۲۷ شهریور به دادگاه عالی ورزش اعتراض کردند تا اجرای حکم کمیته انضباطی فیفا به تاخیر بیفتد.

پرسپولیس اما خوب می‌داند که برای فرار از محکومیت در این پرونده راهی پیش‌رویش نیست و علاوه بر پول قرارداد آنتونی گولچ و جریمه دیرکرد، حق دادرسی‌ پرونده را هم به دادگاه عالی ورزش باید بپردازد.

آخرین خبر

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.