هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
منابع سد استقلال میناب تا تیرماه پاسخگوی نیاز‌هاست روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت
وزیر تعاون مطرح کرد

پرداخت ۱۰ میلیون تومان به واحدهای تخریب‌شده در زلزله‌ کرمانشاه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۱۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض به مالکان یک‌هزار و ۳۰۰ واحد تخریب‌شده ناشی از وقوع زلزله پرداخت می‌کنیم.

بازخبر /  از سرپل‌ذهاب، علی ربیعی امشب در کارگروه اشتغال شهرستان سرپل‌ذهاب اظهار کرد: برای ساخت یک درمانگاه و جوانرود نیاز به تعیین زمین داریم و در صورت رفع این مورد، درمانگاه را به فوریت می‌سازیم.

وی ساخت درمانگاه در شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب را نیازمند اعتبار ۸ میلیارد تومانی دانست و بیان کرد: ۱۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض به مالکان یک‌هزار و ۳۰۰ واحد تخریب‌شده ناشی از وقوع زلزله پرداخت می‌کنیم و ۱۲۰ نفر معلول این حادثه زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌گیرند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابراز همدردی با زلزله‌زدگان و با بیان اینکه همه اعضای خانواده خویش را در زلزله از دست داده‌ام، ادامه داد: یک مرکز توان‌بخشی احداث می‌شود و برای نگه‌داری کودکان بی‌سرپرست هم یک مرکز ساخت خواهد شد.

ربیعی از استقرار ۳۳ کانکس برای فعالیت مهدهای کودک در این منطقه سخن گفت و متذکر شد: مستمری این ماه مددجویان زلزله‌زده دو برابری پرداخت شده و یک وعده غذای گرم در میان کودکان توزیع می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.